Kemer Transfer

"Hayat bir kitaptır ve gezip görmeyenler hep aynı sayfayı okur." St. Agustine

İşlerden kaçmak için tatile çıkın ama hayattan kaçmak için değil, hayatı yaşamak için yola çıkın.  Doğanın o muhteşem yeşili, güneşin sıcaklığı, suyun serinliği karşılasın sizi. Bu karşılamaya tanık olmak için, yol arkadaşınız olmak isteriz.  Tatilinizin konforlu, güvenli ve keyifli başlaması ve bitmesi için Transferiya olarak yanınızdayız. Son model Vip dizayn araçlarımızla siz değerli misafirlerimizin Antalya Havalimanı ( AYT) – Kemer transferlerini en düşük fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Minik misafirlerimizi çok önemsiyor ve her aracımızda bebek koltuğu bulunduruyoruz. Araçlarımızda soğuk su ve soğuk soft içecekleri ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Türkiye’nin güney sahilinde, Antalya’nın yaklaşık 43 km. batısında yer alan Kemer, Türkiye’nin dünya çapında en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda. Kemer, deniz, dağlar ve çam ormanlarının birleştiği muhteşem doğal güzelliklere sahip bir tatil beldesi. Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden birisi olan Antalya’ya bağlı Kemer, muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, otel ve resortları, restoranları, gece kulüpleri ve alışveriş imkanları ile tatilcilere unutulmayacak bir tatil imkanı sunmakta.

Kemer’de yapılabilecek çok sayıda aktivite mevcut. Doğal güzellikleri yaşamak adına çevre yerlere yapılacak gezi turları, mavi yolculuk turları, günübirlik tekne turları, jeep safari turları, deniz ve plaj keyfi, tarihi yerlere yapılacak geziler, alışveriş ve eğlence hayatı ile Kemer Türkiye’nin en önemli ve popüler tatil merkezi konumunda. Kemer plajları tatilciler için muhteşem imkanlar sunmakta. Kemer plajlarında güzel bir gün geçirebilir, deniz paraşütü, jet-ski ve dalış gibi su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca çevre koylara düzenlenen tekne turlarına da katılabilirsiniz.

Kemer’de görülecek yerler sınırsızdır diyebiliriz. Phaselis ve Olimpos, Kemer’de görülmesi gereken iki önemli antik şehir. Çıralı ve Olimpos’un tepelerinde yer alan, sonsuz ateş olarak anılan ve doğal bir ateş kaynağına sahip Yanartaş, ayrıca görülmeye değer. Muhteşem bir doğal güzelliğe ve plaja sahip Adrasan ise ayrıca mutlaka ziyaret edilmesi gerekli yerler arasında. Kemer’den yaklaşık 27 km. mesafede yer alan Beldibi Mağarası, Olimpos’tan teleferik ile gidilen ve bölgenin en yüksek noktası olan Tahtalı Dağı, Göynük beldesinin arkalarında yer alan Göynük Kanyonu ve daha ilerisindeki Üçoluk Platosu ise doğal güzelliklere düşkün ve doğa sporları seven tatilciler için mutlaka görülmesi gereken yerler arasında başta geliyor.

Call Center