Belek Transfer

Güneşin bile koşarak doğduğu üzülerek battığı yerdir Belek. Bu rüya beldede yaşayacağınız mükemmel tatilinize güvenli, konforlu ve keyifli bir yolculukla başlamak ve sonrasında sevdiklerinize kavuşmak için yanınızda olmak isteriz.

Antalya Havalimanı – Belek veya Belek – Antalya Havalimanı transferlerinizi Vip dizayn son model araçlarla gerçekleştiriyoruz. . Son model Vip dizayn araçlarımızla siz değerli misafirlerimizin transferlerini en düşük fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Minik misafirlerimizi çok önemsiyor ve her aracımızda bebek koltuğu bulunduruyoruz. Araçlarımızda soğuk su ve soğuk soft içecekleri ücretsiz olarak sunuyoruz.

Antalya ilimizin en gözde tatil beldelerinden biri olan ve sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde her yıl binlerce yerli ve yabancı tatilcilere ev sahipliği yapan  Belek tatil beldemiz, eşsiz doğa alanları ve tarihi alanları, tertemiz bol oksijenli havası ile tatilcileri adeta kendine hayran bırakmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda tatil dönemlerinde tatil yapabileceğiniz veya harici dönemlerde de seyahat veya konaklama yapabileceğiniz Belek tatil merkezinde ayrıca günlük keyifli spor aktivitelerinde de yerinizi alarak bu sayede tatil süreci boyunca formunuzu koruyabilmektesiniz.

Antalya ilimiz merkezine yaklaşık olarak 35 kilometrelik bir mesafede yer alan Belek tatil merkezimizin genel özelliklerinden biri de okaliptüs ormanları ve çam ağaçları ile koruma alanı ve ince kum çakıllı sahil şeridi üzerinde yer almasıdır. Sıcak ve bol güneşli havası, bünyesinde yer verdiği birden fazla modern spor tesisleri, 5 yıldızlı lüks ve her bütçeye hitap eden otelleri, pansiyonları ve sıcak kanlı insanları sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizin tüm beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap etmektedir. Belek tatil beldemiz ayrıca konumu itibariyle gerek Antalya havalimanına ve gerekse de Antalya otogarına yakın bir mesafede yer almaktadır. Tatilcilerimizin profesyonel, güvenilir ve ekonomik fiyat tarifeli Transferiya Antalya havalimanı vip özel transfer firması sayesinde Belek tatil beldemize kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Call Center